Yıldır Birlikteyiz

Bizi Seçtiğiniz İçin

Teşekkürler

Yıldır Birlikteyiz Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler

Hakkımızda

1994 Yılında firmamız EMD Mühendislik’i kurarken çıktığımızın yolun heyecanını, aldığımız sorumlulukla birleştirdik. Daima en iyi hizmeti, en iyi çözümler ve ürünler ile sunmayı hedefledik. 28. yılımıza girerken bugün hala çok tercih ve talep edilen, güvenilen, saygı duyulan ve işbirliği yapılan bir firma olmamızı;

Güvenilirlik
Kalite
Süreklilik
Kolay Erişim
İyi Hizmet

anlayışımıza borçluyuz. Bizi seçen tüm müşterilerimize ve işbirliği yaptığımız firmalara en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Hizmetlerimiz

Proje Tasarımı

Müşterilerimizin gereksinim, talep, beklenti ve yatırım bütçesine uygun olarak Zayıf Akım Sistemleri proje tasarım hizmeti sunuyoruz.

Danışmanlık

Yatırım aşamasında ihtiyaca en uygun sistemleri belirlemek ve mevcuttaki sistemlerin geliştirilip yenilenerek en verimli şekilde kullanılması için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ürün Temini

Distribütörü ve Yetkili Çözüm Ortağı olduğumuz Acil Anons, CCTV, Kartlı Geçiş, Yangın ve Gaz Algılama, Bina Otomasyon ve Data Sistemlerini uygun maliyetlerle temin ediyoruz.

Sistem Satış

Distribütörü olduğumuz marka ve ürünlerden ihtiyaçlarınıza yönelik sistemleri belirleyerek doğrudan sistem satışını yapıyoruz.

Montaj ve Kurulum

Acil Anons, CCTV, Kartlı Geçiş, Yangın ve Gaz Algılama, Bina Otomasyon ve Data Sistemlerinin saha ve merkez cihaz montajlarını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Süpervizyon

Zayıf Akım Sistem uygulamaları sırasında ihtiyaç duyulabilecek saha kontrolü, proje gereksinimleri ve saha ekibinin doğru yönlendirilmesi amaçlı süpervizyon hizmetini deneyimli ekibimizle veriyoruz.

Teknik Servis

Satışını ve kurulumunu yaptığımız tüm sistemler için ihtiyaç duyulabilecek teknik servis hizmetlerini konusunda yetkin teknik personelimizle veriyoruz.

Periyodik Bakım

Sistemlerin güvenilirliği, verimliliği ve ideal koşullarda çalışması için düzenli olarak yapılması gereken periyodik bakımlar, deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Markalarımız

İstanbul’dan Dünyaya
Açılan Kapı

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile sadece Türkiye’de değil; İngiltere, Hollanda, Litvanya, Letonya, Estonya, Bulgaristan, Nijerya, Cezayir, Libya, Mısır, Somali, Irak, Umman, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Tataristan, Gürcistan, Rusya ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde bir çok firma ve kuruma hizmet vermekteyiz.