Ürünlerimiz

Yangın, Gaz, Duman, Alev Algılama Sistemleri

2008 Yılından bu yana Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz Honeywell Gent markası yangın algılama sistemleri arasında, gelişmiş teknolojisi ve güvenilirliği ile en çok tercih edilen markalardan biridir. Yangın, Gaz, Duman ve Alev Algılama Sistemleri insan hayatı ve tesis güvenliği için büyük önem taşımaktadır.

Acil Anons ve Sesli Tahliye Sistemleri

Uzun yıllar binalarda fon müziği için kullanılan Seslendirme ve Müzik Yayın Sistemleri, günümüzde can ve mal güvenliğini arttırmak amacıyla “Acil Anons ve Sesli Tahliye” sistemleri olarak kullanılmaktadır. Acil Anons ve Sesli Tahliye (PA/VA) amaçlı kullanılacak sistemlerin ülkemizde yürürlükte olan TSE normlarına ve AB ülkelerinde geçerli olan EN54 standartlarına göre uygulanması gerekmektedir.

Kamera Güvenlik (CCTV) Sistemleri

Ağ teknolojilerinin hızlı gelişimine paralel olarak network tabanlı (IP) CCTV Sistemleri de güvenlik başta olmak üzere kendisine çok fazla uygulama alanı bulmuştur. Bullet, Dome, PTZ, Fisheye, Ex-proof, Plaka Tanıma ve Termal Kameralar gibi farklı tipte kameralar CCTV Sistemlerinin en önemli unsurlarıdır.

Kartlı Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri bina girişi ve bina içindeki özel alanlara geçişlerin yetkilendirilmesi, sınırlandırılması, kontrol altına alınması ve yönetilmesi amacıyla kullanılır. Geçiş noktalarında yaygın olarak “Proximity” ya da “Mifare” teknolojisiyle çalışan kart okuyucuları kullanıldığı için ülkemizde “Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi” olarak bilinir.

Uydu TV Dağıtım (SMATV) ve IPTV Sistemleri

Otel, hastane, iş merkezi, havaalanı gibi çoklu TV izleme noktalarının bulunduğu yaşam alanlarında, belirli sayıda kanal yayınını tüm izleme noktalarına belirli standartlarda taşınmak amacıyla SMATV (Satellite Master Antenna TV) sistemleri kullanılır. TV İzleme alışkanlığının yüksek olduğu konut ve sitelerde ise kanal ve yayın sayısında çok daha geniş olanaklar sunan Multiswitch sistemlerin kullanımı daha yaygındır. IPTV sistemleri ise görüntüyü (merkezi uydu sistemlerinde olduğu gibi) uydudan alarak TV yayınını gerçekleştiren kullanıcılara hızlı internet altyapısı üzerinden dağıtım yapan sistemin adıdır.

Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemlerine olan ihtiyacın sürekli artış göstermesi sebebiyle daha evvel hırsız alarm sistemi olarak tasarlanan sistemler; günümüzde akıllı ev, video interkom, cctv sistemlerine entegre olabilen ve istenilirse ev otomasyon sistemi olarak kullanılabilen gelişmiş güvenlik sistemlerine dönüşmüştür. Kablolu ya da kablosuz olarak çalışabilecek güvenlik (hırsız alarm) sistemlerinde hem keypad üzerinden hem de mobil uygulamalar aracılığıyla uzaktan erişim, sistemi kurma, devre dışı bırakma gibi fonksiyonlar kolaylıkla yapılabilir. Güvenlik sistemleri istenilirse, 7 gün 24 saat hizmet veren alarm haber alma merkezleri tarafından izlenebilir ve alınan uyarılar kullanıcının talep ettiği senaryo doğrultusunda polis, itfaiye, hastane gibi merkezlere gerekli uyarıları yapar.

Yıldır Birlikteyiz

Bizi Seçtiğiniz İçin

Teşekkürler

Yıldır Birlikteyiz Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkürler

Hakkımızda

1994 Yılında firmamız EMD Mühendislik’i kurarken çıktığımızın yolun heyecanını, aldığımız sorumlulukla birleştirdik. Daima en iyi hizmeti, en iyi çözümler ve ürünler ile sunmayı hedefledik. 28. yılımıza girerken bugün hala çok tercih ve talep edilen, güvenilen, saygı duyulan ve işbirliği yapılan bir firma olmamızı;

Güvenilirlik
Kalite
Süreklilik
Kolay Erişim
İyi Hizmet

anlayışımıza borçluyuz. Bizi seçen tüm müşterilerimize ve işbirliği yaptığımız firmalara en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Hizmetlerimiz

Proje Tasarımı

Müşterilerimizin gereksinim, talep, beklenti ve yatırım bütçesine uygun olarak Zayıf Akım Sistemleri proje tasarım hizmeti sunuyoruz.

Danışmanlık

Yatırım aşamasında ihtiyaca en uygun sistemleri belirlemek ve mevcuttaki sistemlerin geliştirilip yenilenerek en verimli şekilde kullanılması için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ürün Temini

Distribütörü ve Yetkili Çözüm Ortağı olduğumuz Acil Anons, CCTV, Kartlı Geçiş, Yangın ve Gaz Algılama, Bina Otomasyon ve Data Sistemlerini uygun maliyetlerle temin ediyoruz.

Sistem Satış

Distribütörü olduğumuz marka ve ürünlerden ihtiyaçlarınıza yönelik sistemleri belirleyerek doğrudan sistem satışını yapıyoruz.

Montaj ve Kurulum

Acil Anons, CCTV, Kartlı Geçiş, Yangın ve Gaz Algılama, Bina Otomasyon ve Data Sistemlerinin saha ve merkez cihaz montajlarını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Süpervizyon

Zayıf Akım Sistem uygulamaları sırasında ihtiyaç duyulabilecek saha kontrolü, proje gereksinimleri ve saha ekibinin doğru yönlendirilmesi amaçlı süpervizyon hizmetini deneyimli ekibimizle veriyoruz.

Teknik Servis

Satışını ve kurulumunu yaptığımız tüm sistemler için ihtiyaç duyulabilecek teknik servis hizmetlerini konusunda yetkin teknik personelimizle veriyoruz.

Periyodik Bakım

Sistemlerin güvenilirliği, verimliliği ve ideal koşullarda çalışması için düzenli olarak yapılması gereken periyodik bakımlar, deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Uygulama Alanlarımız

Alışveriş Merkezleri

Depolama Alanları

Endüstriyel Tesis ve Fabrikalar

Markalarımız

Adres

İçerenköy Mah. Mahirbey Sk. Kutay Han,
No: 1/2 Ataşehir, 34752, İstanbul / Türkiye

Telefon

+90 216 575 53 13
+90 216 575 68 98

E-POSTA

proje@emdelektronik.com teknik@emdelektronik.com